MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp 14099286
nr 1409 9286
Skåp
1960-tal, Teak, Ulferts, Tibro. Bredd: 201, djup: 52 cm, höjd: 175 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 2 augusti 2021
kl 18:58:40
29/7 21:25:03
100 kr
30/7 01:13:33